Gdzie znajdzie się największy sklep z zabawkami?


Ameryka? Europa? Czy może Azja? funwithmum Zastanawiałeś się niegdyś, gdzie odnaleźć będziesz potrafił największy zabawki sklep z zabawkami? Wiele takowych sklepików mieści się na obszarze poszczególnych państw. Największym i najstarszym, niezaprzeczalnie jest jednak sklepik działający w Anglii.
Jego londyńska siedziba założona była już w 1760 roku i od tego czasu funkcjonuje nieprzerwanie – nie wliczając w to kilku modyfikacji zlokalizowania jak również pożarów. Jest to jednocześnie jedna z największych atrakcji miasta i wszelakiego roku zabawki sklep wizytowany jest przez milion podróżników!
Nie dosyć, że dziecko odnajdzie tutaj wszelką zabawkę o jakiej będzie tylko zdołało pomarzyć, to jednocześnie sklep organizuje urodziny dla dzieci, wiele atrakcyjnych eventów a także konkursów, które przyciągać będą pędraków z całego Londynu.
Trochę młodszy, jednak jednakowo spory i popularny zabawki sklep z zabawkami znajdzie się w Nowym Jorku, działając od pierwszej połówki osiemnastego stulecia.namiot tipi dla dziecka