Interkobo – Agatka


Fun with Mum to kompania zabawkarska, która tworzy głównie zabawki dla dzieci. Świetnym przykładek ich wytworów, jest między innymi funkcyjna laleczka Agatka, dostępna w wielu, mniej lub mocniej rozbudowanych modelach.
Agatka ma udawać rzeczywiste niemowlę, posiadając między innymi rzeczywistą miarę, poruszając oczami, płacząc, domagając się pożywienia, czy też wymiany pieluchy, gaworząc, raczkując i tak dalej. zobacz więcej To właśnie takie zabawki dla dzieci cieszą się wśród dziewczynek w ostatnim czasie największą famą. Wszelka mała dama woli ponieważ kukiełkę, z jaką może poczuć się jak rzeczywista matka i którą musi się opiekować niż zabawki dla dzieci wykonane ze fragmentów tkaniny.
Fun with Mum wypuszczając Agatkę posiadało naprawdę znakomity pomysł, obecnie tymi zabawkami bawiły będą się ponieważ dziewczynki nie tylko najmłodsze, jednak również trochę większe. Funkcyjna laleczka zagwarantuje nie tylko wiele godzin znakomitej rozrywki, ale równocześnie pozwoli rozwijać relewantne odpowiedzialności i funkcje rodzicielskie, które przydadzą się w życiu późniejszym.
namioty